Pracownik Produkcji

Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy życie milionom Polaków, dostarczając im innowacyjne dania, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i wyrazistym smakiem. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów działamy zgodnie z normą BRC i IFS, przestrzegając międzynarodowego standardu bezpieczeństwa żywności. Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zawiercie

Zadania:

  • produkcja, przygotowywanie oraz pakowanie wyrobów garmażeryjnych
  • kontrola jakości wyprodukowanych produktów
  • praca zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i jakości
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • sprawność manualna
  • dokładność oraz sumienność
  • umiejętność pracy w grupie
  • gotowość do pracy w systemie III-zmianowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie + system premiowy + dodatki kompetencyjne
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • zniżkę na produkty firmowe
  • posiłek profilaktyczny
  • prywatną opiekę medyczną
  • prywatne ubezpieczenie na życie.

Dołącz do nas?

Wyślij swoje CV na adres: praca@virtu.com.pl

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dane kontaktowe

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.