Operator Maszyn

Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy życie milionom Polaków, dostarczając im innowacyjne dania, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i wyrazistym smakiem. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów działamy zgodnie z normą BRC i IFS, przestrzegając międzynarodowego standardu bezpieczeństwa żywności. Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

Miejsce pracy: Zawiercie

Zadania:

  • obsługa maszyn pakujących wyroby garmażeryjne
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn: zmiana folii i etykiet
  • dbanie o jakość prowadzonego procesu przy jednoczesnym zachowaniu wydajności pracy
  • diagnozowanie oraz usuwanie drobnych usterek maszyn.

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera
  • dobra sprawność manualna
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn pakujących
  • doświadczenie w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy w systemie III-zmianowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie + system premiowy + dodatki kompetencyjne
  • wsparcie doświadczonych pracowników na etapie wdrażania
  • rozwój zawodowy
  • zniżki na produkty firmowe
  • posiłek profilaktyczny
  • prywatną opiekę medyczną
  • prywatne ubezpieczenie na życie.

Dołącz do nas?

Wyślij swoje CV na adres: praca@virtu.com.pl

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dane kontaktowe

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.